«

»

2018.04
04

Studentai dalyvavo meistriškumo konkurse

Kovo 23d. Socialinio darbo katedros studentai vyko į Kolpingo kolegijos organizuojamą, jau tradicija tapusį socialinio darbuotojo konkursą: „PRAEITIS. DABARTIS. ATEITIS.“ Komanods sudėtį sudarė Elvinas Kaminskis, Gabrielė Švedaitė, Paulina Milčiūtė, Rūta Norytė, Kamilė Balšaitytė. Kartu su studentais vyko ir komisijos sudėtyje darbavosi dėstytoja Dainė Krasuckienė.
Savo žinias apie socialinio darbuotojo kompetenciją reprezentavo Marijampolės, Utenos, Kolpingo, Panevėžio, Kauno kolegijų, Klaipėdos ir Šiaulių valstybinių kolegijų ir Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentai.
Konkursą sudarė trys etapai su užduotimis, kurio kiekvieno paskirtyje buvo vaizduojamos socialinio darbo perspektyvos: kolegijų prisistatymas – PRAEITIS, loginė užduotis „Pabėgimo kambarys“ – DABARTIS, ir kūrybinė užduotis – ATEITIS.
Kauno kolegijos studentai grįžo apdovanoti garbingąja III-ąja vieta su nuostabiomis emocijomis ir sveikina I-ąją vietą pelniusią Klaipėdos valstybinę kolegiją, kurioje kitais metais vėl išbandys savo jėgas!

20180323_134424

Jūsų mintys ir klausimai

El. paštas nebus rodomas