«

»

2018.03
29

Socialinio darbo katedros dėstytojai dalyvavo tarptautinėje savaitėje Belgijoje

Šių metų kovo 12-14 dienomis Medicinos fakulteto Socialinio darbo katedros lektoriai Ilona Kupčikienė ir Ovidijus Grincevičius dalyvavo tarptautiniame seminare „Thinking outside the box“ Leuveno – Limburgo taikomųjų mokslų universitete (UCLL) Belgijoje. Tarptautinėje savaitėje dalyvavo 70 dėstytojų ir studentų iš 10 Europos šalių aukštųjų mokyklų.
Tarptautinio renginio metu lektoriai Ilona Kupčikienė ir Ovidijus Grincevičius vedė praktinius užsiėmimus tema: „Forms of social activity in Lithuania: reflection in social work context“ renginyje dalyvavusiems studentams, dalyvavo diskusijose ir debatuose. Taip pat su UCLL Socialinio darbo katedros dėstytojais ir tarptautiniu koordinatoriumi aptarė mainų ir bendradarbiavimo galimybes tarp UCLL ir Kauno kolegijos studentų ir dėstytojų.
Lektoriai I. Kupčikienė ir O. Grincevičius diskutavo su kolegomis iš įvairių užsienio šalių aukštųjų mokyklų apie socialinio darbo studijų programos tobulinimo, pasiekimų vertinimo, naujų kūrybinių metodų taikymo galimybes.
Stažuotės metu pagilinti bendradarbiavimo ryšiai su UCLL universiteto dėstytojais ir tarptautinės veiklos koordinatoriumi.

20180313_174633 20180313_175558

Jūsų mintys ir klausimai

El. paštas nebus rodomas